Zaterdag 3 december TBM bij de Pink Panthers
Het was vandaag maar al te duidelijk dat het in de maand november erg weinig heeft geregend; regenvlagen op de snelweg op weg naar Driebergen, en ook bij de Pink Panthers regende het gestaag. De benjamins speelden met één team drie wedstrijden. Kick off: 11 uur, einde 12.30 uur.
De eerste wedstrijd (tegen de Pink Panthers) begon enigszins rommelig. Spelen op een glad veld is zwaar en de jongens hadden het ook zwaar. Onze benji's vielen voortdurend aan en er werd dan ook hoofdzakelijk op de spelhelft van de tegenstanders gespeeld. De wedstrijd eindigde met 5 - 0 voor ARC.
Tegen Haarlem werd ook goed spel geleverd, alhoewel in de eerste helft slechts één try werd gescoord. In de tweede helft waren onze jongens echt goed op dreef. Misschien dat de regen hen beter doet spelen? Hoe dan ook: eindstand 5 - 0.
't Gooi had helemaal het nakijken. De regen kwam met bakken uit de hemel, maar dat leek de spelers niet echt te deren. Op en neer springend om niet al te koud te worden, en af en toe in de handen blazend, stonden de wissels langs de zijlijn te wachten. Deze wedstrijd eindigde met 8 - 0. Koud tot op het bot, nat tot op het vel, maar met een tevreden gevoel verliet een ieder die dat kon zo snel mogelijk het veld. Sommigen verdwenen ter plekke onder een warme douche, anderen stelden die douche uit en stapten vlug in de auto.
Volgende week naar Alkmaar.
Berber Voortman (moeder van benjamin Leonard/Lenny)