De Grote Clubactie 2012 gaat weer van start. De lotenverkoop begint op zaterdag 15 september a.s.
De opbrengst van deze loterij vormt een welkome aanvulling op de middelen van onze vereniging en …. op het zakgeld van onze jeugdige lotenverkopers.
Loten kosten Euro 3,= per stuk. Euro 2,40 is voor de vereniging (80% dus!), en hiervan gaat 40 cent naar onze jeugdige lotenverkopers. Het bestuur heeft al laten weten dat zij de clubopbrengst zal reserveren voor de “Jeugd-tourpot”.
Wij doen een beroep op al onze jeugdleden en hun ouders, leiders en trainers om actief mee te doen met de verkoop van de loten. De senioren zullen wij via hun teammanagers benaderen. Wij hopen dat ook zij ruimhartig meedoen.
Lees verder voor de procedure
Procedure
De verkoop van de loten vindt plaats via een eenmalige machtiging voor een afschrijving van de betaalrekening van de lotenkoper. De kinderen hoeven dus geen geld te incasseren, en lopen dus ook geen risico voor verlies hiervan.
De lotenkopers noteren hun gegevens op het verkoopformulier. Middels het plaatsen van hun handtekening machtigen zij de organisatie van de grote clubactie om het totale bedrag van de gekochte loten af te schrijven van hun bank- of girorekening. De lotnummers worden bij de afschrijving van het bedrag vermeld op het bankafschrift. Via uw rekeningafschrift kunt u dus t.z.t. zien of u een prijs hebt gewonnen. De vereniging zelf krijgt ook bericht over eventuele prijswinnaars. Wij weten u alsdan ook te vinden!!
De trekking van de prijswinnaars vindt plaats op 29 november. En wie weet, valt de hoofdprijs van Euro 100.000,= wel binnen onze vereniging.
Inleveren verkoopformulieren
De verkoopformulieren zullen op woensdag 12 september aan de leiders van de diverse teams worden overhandigd. De lotenverkoop start op zaterdag 15 september. En de verkoopformulieren moeten weer ingeleverd worden uiterlijk op zaterdag 13 oktober.
Na het inleveren van de verkoopformulieren worden de gegevens door de club doorgegeven aan de organisatie van de Grote Clubactie. Deze organisatie zorgt voor de inning van de gelden, en de uitbetaling van het toekomende bedrag aan onze vereniging.
De club zal vervolgens aan alle lotenverkopertjes hun aandeel in de opbrengst overhandigen.
Namens de vereniging ARC, alvast bedankt voor jullie medewerking,
Vincent Warmerdam, penningmeester
Gerben Ouwens, voorzitter jeugdafdeling
Ton van der Peet, coördinator Grote Clubactie

Bijna iedereen wordt in zijn familie met kanker geconfronteerd, nu ook ik.
Alp d'HuZes 2013
Steun de actie van onze Fred Meijer, oud-speler en onmisbaar lid van de bouwcommissie!